משקיעה לזריחה, 20 שעות של חוויה מדברית / Israel Marathon

דמיינו את עצמכם חוזרים במנהרת הזמן, שנת 73 לספירה "המרד הגדול" אתם "הקנאים" במדבר, אחרי יום של מסע , עוצרים לחניית ביניים, ארוחה, מדורה, מזון לגוף ולנפש ותנומה קלה. בשעות הלילה המאוחרות אתם מתעוררים לאור ירח ויוצאים לריצה בשבילי המדבר יחד לעבר החופש. גיבורים, מלאי עוצמה  ונחושים להמשיך הלאה כל הדרך ליעד, אל המבצר שלכם, אל מצדה טרם יעלה האור .

אנחנו כאן בהווה ואת הדימיון ניתן להפוך למציאות, במרתון ישראל השקיעו מחשבה רבה והכינו עבורכם מירוץ לא שיגרתי, שיישא אתכם למרחקים. "מירוץ לנד רובר ערד מצדה ,משקיעה לזריחה" . 20 שעות של חוויה מדברית, 20 שעות של חוויה עצומה ומעצימה!

החוויה הנפלאה הזו מתחילה ביום חמישי ה-28.6.18 עם שקיעת החמה, הרצים יתארחו ב"כפר הנוקדים" שנמצא בלב הבקעה שבין ערד למצדה,  מעין אואזיס של המדבר עם דקלים ירוקים , גמלים ומאהלים בדואים. בכפר ייפתח אקספו חגיגי וניתן יהיה לרכוש שם ביגוד ואביזרים לריצה במדבר, לאחר מכן נאכל ארוחת ערב מדברית (בתוספת תשלום), נאזין להרצאה על ריצת שטח, עם תה וקפה כמו במדבר, נתגודד סביב מדורת השבט ונשיר יחדיו (הכינו את מיתרי הקול) ובסוף ננוח על מזרן במאהל בדואי.

3:00 בבוקר!!! השקמה לילית ומתחילים במירוץ כשהירח מעל מביט בכם:)

במירוץ שני מקצים :מקצה ה-21.1 ק"מ ומקצה של 11 ק"מ (ע"ש עומר רבינוביץ' בן ערד שנפל במבצע "עופרת יצוקה".)

מסלול הריצה יתחיל במצפור מצדה בערד ויעבור בכביש המוביל למצדה .

הריצה בחושך המידברי כשהירח למעלה מאיר ואפשר  לראות את ניצנוץ  הכוכבים. ללא עמודי חשמל , ללא רכבים שחולפים, שקט מדברי שאין כמותו, חיבור לטבע ולמדבר, לעצמנו ולאתגר האישי שלנו. מצד שני הריצה בלילה מגבשת ונדמה כי מימד התחרותיות נעלם ולכולם מטרה אחת, להנות כמה שיותר בדרך לזריחה במצדה – הדרך ליעד ממלאה את כולם באנרגיה עילאית.

Photos: RunnerScanner

כשקרני השמש יטילו את זוהרן על הרי מואב, יחצו הרצים את קו הסיום למרגלות המצדה, כשכוסית שמפניה תוגש לידיהם  – זה הזמן להתענג מול נוף מדהים ועוצר נשימה ולצפות בזריחה הכי יפה בארצינו, להרגיש את החיבור בין המוסיקה לטבע במסיבת ריקודים שתחתום את המירוץ המשכר והמעצים הזה .

רוצים להשתתף? הקליקו כאן להרשמה מהירה

שיווק באינטרנט - Wisy / בניית אתרים בוורדפרס – x-Press